فهرست اصلی

آمار سايت

اعضا : 15
محتوا : 64
پیوندها : 2
بازدیدهای محتوا : 226700
 27 مهمان حاضر
 
قابل توجه دانشجويان در حال فراغت از تحصيل چاپ نامه الکترونیک
شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۸۸ ساعت ۱۸:۲۹

قابل توجه دانشجويان در حال فراغت از تحصيل

در اجراي دستور رياست محترم دانشگاه و در راستاي رفاه دانشجويان محترم ، سيستم مكانيزه تسويه حساب براي دانشجويان در حال فراغت از تحصيل از تاريخ 01/03/88 فعال و آماده بهره برداري گرديد .

با استفاده از اين سيستم در شبكه ارتباطي دانشگاه براي قسمت هاي مختلف دانشگاه استعلام مربوط به تسويه حساب دانشجو ارسال مي گردد و قسمت مربوطه در صورتي كه دانشجو در آن قسمت بدهي و يا امانت و يا مشكلي نداشته باشد مبادرت به تأييد تسويه حساب در سيستم مكانيزه نموده و در اين حالت نياز به مراجعه حضوري دانشجو به آن قسمت نمي باشد .

بديهي است در صورت نياز ، براي استرداد امانت و يا پرداخت بدهي و يا رفع مشكل ، دانشجو به قسمت مربوطه مراجعه و عمليات تسويه حساب توسط مسئول مربوطه انجام مي گيرد .

در تمام مراحل مربوطه دانشجو مي تواند از طريق پورتال خدمات اينترنتي دانشگاه به قسمت امكانات در سايت مربوطه مراجعه و از وضعيت تسويه حساب ، بدهي ، طلب ، امانت و يا مشكلات مربوطه در قسمت هاي مختلف امور تسويه از قبيل كتابخانه ، آزمايشگاه ، صندوق رفاه و . . . اطلاع حاصل نمايد .

مراجعه حضوري دانشجو فقط در مرحله پاياني براي استرداد كارت شناسايي امور رفاهي (PVC) ، كارت دانشجويي و رسيدگي به وضعيت نهايي به امور مالي شهريه در دانشكده مربوطه الزامي مي باشد و در اين مرحله مي بايست قبلاً كليه تسويه حسابهاي مراحل ديگر انجام گرفته و اشكالات مربوط به دانشجو در ساير قسمت ها رفع گرديده باشد .

در امور مالي در صورت بدهكار بودن دانشجو مي بايست نسبت به پرداخت آن به حساب بانكي دانشگاه اقدام نمايد و در صورت طلبكار بودن دانشجو ، مبلغ مربوطه به حساب معرفي شده سيبا و يا جام دانشجو ، در سيستم مكانيزه ، واريز مي گردد .

لازم به توضيح است كه پس از فارغ التحصيل نمودن دانشجو توسط اداره فارغ التحصيلان و اتمام عمليات تسويه حساب دانشجويان مي توانند به اداره ثبت نام دانشگاه مراجعه و نسبت به اخذ مدرك تحصيلي قبلي خود از بايگاني اقدام نمايند .

 

توجه :دانشجويان پسر نيز پس از فارغ التحصيل نمودن توسط اداره فارغ التحصيلان و اتمام عمليات تسويه حساب مي بايست براي اخذ برگ معرفي نظام وظيفه به اداره ثبت نام ( با رعايت بخشنامه سازمان وظيفه عمومي ناجا ) مراجعه نمايند و مسئوليت عدم مراجعه و يا تأخير بعهده آنان مي باشد .

 
 

تصاوير گروه

h (1).jpg